Φορτιστής - Τροφοδοτικό 120 W LAPTOP με USB YT-120W-ZD
Γράψτε μια κριτική
Έκπτωση 10%
K297-14887
Έξοδα αποστολής:
Ερώτηση για το προϊόν Κλικ εδώ
Διαθεσιμότητα
Συνήθως αποστέλλεται σε:
Άμεσα διαθέσιμο
Τιμή Τιμοκαταλόγου: 21,00  19,00
Σε Απόθεμα
Διαθέτει 13 διαφορετικά βύσματα για προσαρμογή σε σχεδόν οποιοδήποτε laptop και αυτόματη ρύθμιση τάσης όταν συνδέεται στο ρεύμα. Συμβατό με ακόμα περισσότερες συσκευές αφού διαθέτει και θύρα USB με έξοδο 5V για να φορτίσει ψηφιακές φωτογραφικές μηχανές, Mp3 players, παιχνιδομηχανές, κινητά τηλέφωνα και γενικά οτιδήποτε μπορεί να φορτίσει από την θύρα USB ενός υπολογιστή!
Χαρακτηριστικά:
Overload/Over Current/Short Circuit/ Over Voltage Protection
Ιnput Voltage: 100V-240V ~ 50/60Hz 1.8A MAX
Output Voltage  12      5A MAX
Output Voltage: 15-20 4.5A MAX,
Output Voltage: 22-24 3.74A MAX
Output Voltage  USB 5V
Διαστάσεις: 132*32*58 χιλιοστά
Πιστοποιημένο: CE, ROHS,ErP
Φορτιστής - Τροφοδοτικό 120 W LAPTOP με USB YT-120W-ZDΦορτιστής - Τροφοδοτικό 120 W LAPTOP με USB YT-120W-ZD
Παρουσίαση προϊόντων
Τηλεφωνικές παραγγελίες:
1. Να έχετε πρόχειρο για να μας αναφέρετε τον Κωδικό Τηλεφωνικής Παραγγελίας του προϊόντος.
2. Να έχετε διαβάσει την πλήρη περιγραφή του προϊόντος και να είστε σίγουρος/η για την αγορά σας.
Επιστροφές προϊόντων
Παρακαλούμε διαβάστε αναλυτικά τους Όρους Εγγύησης και Επιστροφής Προϊόντων.
Εγγύηση προϊόντων
Παράδοση Προϊόντων
Διαθεσιμότητα Προιόντων
Ιδιωτική Χρήση
Ιατρικά Προιόντα/Συσκευές και Θεραπευτική Δράση
Τεχνική Υποστήριξη
Δε βρέθηκαν Κριτικές
Gift Banner
80.000 Facebook Likes
Ασφάλεια Συναλλαγών
Ταχύτατη Αποστολή
Πλούσια Δώρα με τις Αγορές σας
Δωρεάν Επιστροφή
Πληρωμή και με αντικαταβολή
12ωρη εξυπηρέτηση
Δωρεάν Παραλαβή από το κατάστημα
100% Εγγύηση Ικανοποίησης